25.11.2019

XI. STRUKOVNO-SPORTSKI SUSRETI ČLANOVA SINDIKATA TURIZMA I USLUGA HRVATSKE PROGLAŠENJE REZULTATA PO DISCIPLINAMA U STRUCI I SPORTU I SVEUKUPNOG POBJEDNIKA NA XI. SUSRETIMA

KUHARI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  1. Aljoša Tomašić i
  2. Ante Martinović

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojile su ekipe:

  • Četvrte regije u sastavu: Jasmina Batistić i Franica Bosnić
  • Sekcija mladih u sastavu: Ena Đurašinović i Andrea Bubić
  • Prve regije u sastavu: Danijel Turković i Marijana Ćorković

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  1. Irena Kirinčić
  2. Siniša Škrlec

SLASTIČARI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je natjecateljica Druge regije: Ana Martinčić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je natjecateljica Sekcije mladih: Viktorija Milohanić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je natjecateljica Četvrte regije: Perica Perišić

KONOBARI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Marija Lučić
  2. Tatjana Šeparović
  3. Faton Gaxherri

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  1. Slavica Mrak
  2. Zdenka Carević
  3. Irena Jurić Mužević

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Kail Kožljan
  2. Nevio Šegala
  3. Davor Radešić

SOBARICE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Prve  regije u sastavu:

  1. Nevenka Radman
  2. Samila Bojanić
  3. Ruža Bakač

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  1. Lidija Eržan
  2. Marija Borštnar

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  1. Karla Kelemen
  2. Valentina Labuhar
  3. Aldina Muminović

RECEPCIJA

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa  Prve regije u sastavu:

  1. Alen Pehilj
  2. Lizzy Lizette Mofardin

Drugo mjesto – srebrenu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  1. Martina Diklić
  2. Kristina Magaš

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  1. Rea Finderle
  2. Dragana Ninić

BARMENI

Drugo mjesto - srebrenu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Gordana Muktić
  2. Ira Rožić
  3. Amir Halilović

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Hrvoje Lale
  2. Slaven Osmeričić
  3. Marko Vulinović

KUGLANJE ŽENE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Natalija Ćuk
  2. Petra Ivančić
  3. Valentina Ivančić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Druge regije u sastavu:

  1. Lidija Eržan
  2. Branka Maletić
  3. Danijela Stipeč

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Biserka Težak
  2. Marija Vajentić
  3. Barbara Viljevac

KUGLANJE MUŠKARCI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Druge  regije u sastavu:

  1. Tomislav Jović
  2. Boris Miškulin
  3. Samir Hadžić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

1. Radovan Jovanić

2. Marko Paušić

3. Josip Miličević

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Alen Ivanković
  2. Ante Stegić
  3. Josip Fabek

PIKADO ŽENE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Marijana Ćorković
  2. Viktorija Milohanić
  3. Ajša Domba
  4. Nada Orkić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Dunja Fak
  2. Ivanka Vrlec
  3. Marta Hajdinjak
  4. Ruža Gvozdenica

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Snježana Porobija
  2. Ivona Samardžija
  3. Anica Krstičević
  4. Marija Anđelić

PIKADO MUŠKI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Sekcije mladih u sastavu:

  1. Damir Šverko
  2. Ivan Blažević
  3. Mladen Gajić
  4. Denis Martinčić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Kail Kožljan
  2. Damir Došen
  3. Osman Povlakić
  4. Valter Knapić

Prvo mjesto – zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Joško Barhanović
  2. Milan Buble
  3. Vinko Alerić
  4. Dražen Popović

BOĆANJE ŽENE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Druge regije  u sastavu:

  1. Evica  Budimirović
  2. Alemka Radoslavić
  3. Mihaela Duilović

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Biserka Težak
  2. Marija Vajentić
  3. Mirjana Morin

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Janja Omerović
  2. Ana Gyrek
  3. Mirjana Barhanović

BOĆANJE MUŠKARCI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Treće regije  u sastavu:

  1. Josip Bašić
  2. Josip Vukšić
  3. Boris Jelovčić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Joško Barhanović
  2. Srećko Matošić
  3. Obrad Damjanović

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Mladen Bačić
  2. Milovan Rabar
  3. Branko Cvetičanin

POTEZANJE KONOPA ŽENE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Joško Barhanović
  2. Dražen Popović
  3. Vanja Popović
  4. Janja Omerović
  5. Ana Gyrek
  6. Mirjana Barhanović
  7. Marija Anđelić
  8. Tina Međurečan

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Snježana Mateković
  2. Ivanka Vrlec
  3. Dunja Fak
  4. Ruža Gvozdenica
  5. Željka Bešenić
  6. Natalija Ćuk
  7. Damir Pavličić
  8. Tomislav Bubić

Prvo mjesto – zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Valter Paris
  2. Danijel Turković
  3. Viktorija Milohanić
  4. Silvana Sošić
  5. Jadranka Babić
  6. Donatela Ferlora
  7. Dušanka Andretić
  8. Marijana Čorković

POTEZANJE KONOPA MUŠKARCI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Valter Paris
  2. Marino Baldaš
  3. Anja Boršić
  4. Amanda Bubić
  5. Davor Moreše
  6. Dean Klunić
  7. Krešimir Krajina
  8. Robert Pliško

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Marko Vulinović
  2. Bruno Bukvić
  3. Jakov Prkačin
  4. Hrvoje Lale
  5. Slaven Osmeričić
  6. Mario Putica
  7. Anita Tuđan
  8. Dolores Lujić

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  1. Tomislav Bubić
  2. Marino Grbić
  3. Marko Colić
  4. Damjan Karamarko
  5. Hrvoje Kardum
  6. Josip Vukšić
  7. Željka  Bešenić
  8. Vera Penezić

SKAKANJE U VREĆI ŽENE

Treće mjesto osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Ruža Bakač
  2. Meri Špika

Drugo mjesto osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  1. Ledovika Mučaj
  2. Martina Diklić

Prvo mjesto osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Barbara Viljevac
  2. Dragana Ninić

SKAKANJE U VREĆI MUŠKARCI

Treće mjesto osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Ivica Vinski
  2. Marko Lovrić

Drugo mjesto osvojila je ekipa Prve regije  u sastavu:

  1. Alen Pehilj
  2. Krešimir Krajina

Prvo mjesto osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Joško Josipović
  2. Joško Ribarović

STOLNI TENIS ŽENE

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Pete regije u sastavu:

  1. Marina Škiljan
  2. Milka Vasiljević

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Katarina Brnić
  2. Jadranka Babić

Prvo mjesto – zlatnu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije  u sastavu:

  1. Tina Međurečan
  2. Mirjana Barhanović

STOLNI TENIS MUŠKARCI

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Mijo Divković
  2. Kristijan Sabljić

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa treće regije u sastavu:

  1. Ivica Vinski
  2. Ivica Škenber

Prvo mjesto – zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Gordan Milić
  2. Franjo Marjanović

MALI NOGOMET

Treće mjesto – brončanu medalju osvojila je ekipa Četvrte regije u sastavu:

  1. Obrad Damjanović
  2. Joško Breznik
  3. Jure Radić
  4. Sergej Marković
  5. Edin Atić
  6. Elvin Đapo
  7. Srećko Batošić i
  8. Marin Antunović

Drugo mjesto – srebrnu medalju osvojila je ekipa Treće regije u sastavu:

  1. Denis Fabijan
  2. Ante Pekas
  3. Sandro Baraba
  4. Luka Bilić
  5. Marko Bukvić
  6. Damjan Karamarko
  7. Nikola Mrkić
  8. Jure Krečak

Prvo mjesto - zlatnu medalju osvojila je ekipa Prve regije u sastavu:

  1. Dario Mijatović – kapetan
  2. Erik Vitasović
  3. Sandi Bradetić
  4. Milan Tomić
  5. Denis Dorić
  6. Vehbija Mustafić
  7. Franjo Marjanović
  8. David Cerin

Ukupni pobjednik 11. Strukovno - sportskih susreta članova Sindikata turizma i usluga Hrvatske je Prva sindikalna regija.

Kolektivni ugovori

  • Sporazum sindikati i HUP, 8.6.2020.Preuzmi
  • Kolektivni ugovor ugostiteljstva, 20.12.2019., NN 5/20Preuzmi
  • Odluka o proširenju primjene Dodatka I o izmjenama i dopunama KUUPreuzmi
  • Dodatak I o izmjenama i dopunama Kolektivnog ugovora ugostiteljstva Preuzmi

Anketa

Je li vam otkazan ugovor o radu (ili nije produžen) kao posljedica pandemije COVID-19?
Pogledajte ostale ankete